بازی ایرانی “پسرخوانده” جهانی می‌شود

به گزارش فناوری فرهنگی، یک شرکت دانش بنیان اقدام به طراحی و تولید بازی های رایانه ای برای جوانان و نوجوانان کرده است. این شرکت که با تکیه بر تخصص 10 نفر از جوانان کشور فعالیت می کند، تاکنون 3 بازی رایانه ای در حوزه استراتژی و نقش‌آفرینی تولید کرده است. یکی از این بازی ها به نام «پسرخوانده» با استقبال خوبی روبرو شده است و تاکنون بیش از 2 میلیون دانلود داشته است و طراحان این بازی مترصد فروش بین المللی این بازی جذاب هستند.

محمد زهتابی مدیر عامل این شرکت گفت: شرکت ما، بعد از تولید بازی ارتش های فرا زمینی با ۶ سال سابقه در تولید بازی، با رویکردی نوین در تولید بازی های ویدئویی در سال ۱۳۹۳ تاسیس شد.

وی همچنین تصریح کرد: بازی ایده محور مگنیس، از اولین تلاش های ما برای ورود به عرصه بازی های موبایلی بود، که توانست عنوان بهترین بازی موبایل کژوال سال را در پنجمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران سال ۱۳۹۴ به خود اختصاص دهد.

این فعال دانش بنیانی در ادامه عنوان کرد: بازی اندروید پسرخوانده سفری به جنگ‌ گروه‌های مافیایی است و باید با استراتژی در این بازی ایرانی، بهترین پسرخوانده بودنتان در میان سایر بازیکنان را ثابت کنید.

به گفته زهتابی، بازی پسرخوانده محصولی با کیفیت از نظر طراحی است که با اقتباس از چند بازی متفاوت سعی دارد بازیکنان را به صورت تیمی درگیر کند.

وی با اشاره به نگاه ویژه دست اندرکاران حوزه بازی به پسر خوانده، اظهار کرد: این بازی در سال 96 نامزد بهترین دستاورد فنی از ششمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران، نامزد بهترین بازی استراتژی از ششمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران و نامزد بهترین بازی سال از ششمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران شد.

مدیر عامل این شرکت دانش بنیان درباره جهانی شدن این بازی، گفت: نسخه بین المللی این بازی نیز تهیه شده است و در مرحله بررسی های نهایی است و تا یک ماه آینده در بازار جهانی جای خود را باز می کند.

منبع:راسخون

 

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد