جزئیات کارگاه‌های آموزشی هفته گردشگری اعلام شد

به گزارش فناوری فرهنگی، این کارگاه‌ها از ششم تا دوازدهم مهرماه از سوی انجمن موسسات آموزش گردشگری ایران با همکاری اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران برپا خواهد شد.

«بومگردی، دوست یا دشمن ژینائی طبیعت»، «جذابیت‌های موضوعی گردشگری فرش»، «استانداردها و تجارب هتلداری در ارتباط با نیازهای گردشگران خارجی»، «ارتباط مرمت بافت‌های تاریخی و ابنیه با گردشگری (الگوهای روستای اصفهک)، «معرفی شاخص‌های فرهنگی و هنرهای دستی ترکمن»، «ارتباط هنر بومی و گردشگری (گزارشی از صنایع دستی نوپدید در جزیره هرمز) »، «گردشگری در تهران، دو قرن پایتخت»، «فرق است از حرف تا عمل (آشنایی با استانداردهای پک‌بکری و هیچهایکری) »، «کارآفرینی در گردشگری از ایده تا واقعیت»، «مسیرهای گردشگری تهران قدیم»، «مدیریت استراتژیک پیشرفته در گردشگری»، «تجربه‌های زیستی در سفرهای موضوعی»، «گردشگری ماجراجویانه برای افراد دارای معلولیت» کارگاه‌هایی هستند که در این یک هفته برگزار می‌شود.

هزینه حضور در این کارگاه‌ها ۴۰ هزار تومان اعلام شده است که برای شرکت در آن‌ها باید از طریق انجمن مؤسسات آموزش گردشگری ایران به شماره تلفن ۸۸۵۵۴۳۹۹_۰۲۱ اقدام شود.

محل برگزاری این کارگاه‌های آموزشی موزه فرش به نشانی تهران، خیابان دکتر فاطمی، تقاطع کارگر شمالی است. ساعت برگزاری این کارگاه‌ها از ۱۷ تا ۲۰ است.

سازمان جهانی جهانگردی شعار سال ۲۰۱۹ را «اشتغال و گردشگری؛ آینده‌ای بهتر برای همه» اعلام کرده است و جشن روز جهانی جهانگردی را جمعه ۲۷ سپتامبر در هند برگزار کرد. در ایران اما یک هفته به این مناسبت اختصاص داده شده و مراسم روز جهانی جهانگردی نیز امروز (ششم مهرماه) در شهر زاهدان، استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد