رونمایی از پوستر انیمیشن «جان‌پناه»

به گزارش فناوری فرهنگی، حسن صمدی با اشاره به اکران اینترنتی انیمیشن «جان پناه» نخستین تولید امسال خانه پویا نمایی استان، اظهار کرد: این انیمیشن کوتاه به کارگرانی «میلاد پسندیده» و تهیه کنندگی «حسن صمدی» تولید شده است.

صمدی در ادامه با اشاره به بخشی از داستان این انیمیشن، افزود: «جان‌پناه» روایتی تمثیل وار از سرگردانی بشر امروز در دریای افکار و اتفاقات است.

وی با بیان اینکه این اثر کوتاه با تکنیک سه بعدی رایانه‌ای تهیه شده و محصول کارگاه‌های آموزشی تولید محور خانه پویانمایی گیلان است، گفت: در حال حاضر شرایط اکران و برگزاری جلسات نقد و بررسی آثار فراهم نیست و ناگزیر به اکران و توزیع اینترنتی خواهیم بود.

صمدی با اشاره به عدم حمایت مراکز و سازمان‌های مرتبط با انیمیشن در زمینه تولید این محصول، اظهار کرد: عزم و اراده‌ای برای حمایت از سینمای کودک به خصوص انیمیشن وجود ندارد که موجب شکست پروژه‌های تولید و دفع مخاطب می‌شود.

وی با بیان اینکه به همت جوانان متخصص و متعهد، این صنعت پیشرفت‌های قابل‌توجهی به ویژه در سال‌های اخیر داشته است، افزود: امیدوارم با پیگیری‌هایی که هنرمندان این عرصه و برخی از مسئولان برای بازاریابی و ارتباط با بازارهای جهانی انجام می‌دهند، علاوه بر رشد فنی، جایگاه انیمیشن را از لحاظ اقتصادی نیز ارتقا یابد تا علاوه بر جذابیت ویژه انیمیشن برای سرمایه‌گذاران، هنرمندان نیز کمتر دغدغه‌های مالی و اقتصادی داشته باشند.

منبع: مهر

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد