رویداد جذب سرمایه‌گذاری حوزه «IT‌ و ICT» برگزار شد

به گزارش فناوری فرهنگی، علی ناظمی معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی در رویداد جذب سرمایه‌گذاری حوزه IT و ICT که به صورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، عنوان کرد: رویدادهای آنلاین در صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف جذب سرمایه گذار برگزار می شوند.

وی با بیان اینکه در هر رویداد ۶ استارت اپ محصول و دستاورد خود را معرفی می کنند، خاطر نشان کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی آمادگی دارد که بر اساس ضرایب ۴ به ۱ و ۳ به ۱ متناسب با سطح فناوری، در طرح های این استارت آپها سرمایه گذاری کند.

معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه در دو رویدادی که تاکنون در صندوق برگزار شد، ۶ تیم استارت آپی در فرآیند جذب سرمایه و مذاکره هستند، بیان کرد: حضور استارت آپها در رویدادهای صندوق نوآوری و شکوفایی احتمال جذب سرمایه گذار برای تولید محصول را افزایش می دهد.

ناظمی افزود: هدف صندوق از برگزاری رویدادهای سرمایه‌گذاری، جذب سرمایه در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که در این زمینه تلاش می کنیم طی چرخه عمر استارت آپها در سود و زیان آنها شریک باشیم تا این تیم ها بتوانند به سرعت فرآیندهای تولید محصول را بگذرانند.

وی با اشاره به هدف برگزاری این استارت آپها در صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: طی دو دوره گذشته استارت آپها میزان سرمایه مورد نیاز خود را اعلام کردند؛ امروز هم که رویداد IT و ICT در حال برگزاری است تقریباً ۵میلیارد تومان سرمایه از سوی استارت آپها در خواست شده است.

رویداد سرمایه‌گذاری IT و ICT توسط سوی صندوق نوآوری و شکوفایی و با حضور ۶ استارت اپ در حال برگزاری است.

منبع:مهر

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد