عرضه صنایع‌دستی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

به گزارش فناوری فرهنگی، پویا محمودیان درباره همکاری این معاونت با فروشگاه‌های زنجیره‌ای اظهار کرد: تفاهم نامه‌ای پیش از نوروز ۹۷ با فروشگاه رفاه که دارای شعب زیادی در کشور است، برای عرضه صنایع دستی تنظیم شد که منتظر نهایی شدن آن هستیم.

او افزود: فروشگاه رفاه می‌تواند با اتصال به شبکه هنرمندان صنایع دستی و همکاری با ما، در فروشگاه‌های خود، فضایی را برای عرضه صنایع دستی اختصاص دهد.

محمودیان ادامه داد: تصمیم داریم با مدیران فروشگاه‌های شهروند هم مذاکراتی را شروع کنیم هرچند پیش از این به وسیله صنعتگران و هنرمندان، همکاری‌های مقطعی با این فروشگاه‌های بزرگ داشته‌ایم اما به دلیل نقایص طرح و نحوه اجرا، رضایت دو طرف را به دنبال نداشت.

سرپرست معاونت صنایع دستی کشور گفت: باید سعی کرد، در یک بازی برد برد، علاوه بر استقبال صاحبان فروشگاه‌های زنجیره‌ای از عرضه، هنرمندان، صنعتگران و فعالان صنایع دستی نیز از این مساله استقبال کنند.

محمودیان با بیان اینکه این ارتباطات باید پایدار و نه مقطعی یا فصلی باشد، اضافه کرد: مشکلات عمده را آسیب‌شناسی کرده‌ایم که چرا قبلا این اتفاقات نمی‌توانست پایداری نسبی خوبی داشته باشد. وظیفه ما بسترسازی و ایجاد یک محیط امن و مناسب برای هر دو طرف است.

محمودیان یادآورشد: با مدیران ارشد هایپراستار هم مذاکره کرده‌ایم که به دلیل وسعت فضایی که در اختیار دارند، در حمایت از کالای ایرانی، هفته هایی را با عنوان هفته صنایع دستی، به عرضه صنایع دستی اختصاص دهند.

منبع: ایلنا

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد