عرضه ۵ هزار محصول نوشت‌افزار ایرانی اسلامی/ استقبال از «فیل‌شاه» در «ایران‌نوشت»+ عکس

به گزارش فناوری فرهنگی، سعید حسینی، مدیرعامل مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی،  با اشاره به ششمین دوره نمایشگاه ایران‌نوشت گفت: این دوره نمایشگاه از روز 22 مردادماه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است. امسال پنج هزار محصول در حوزه‌های مختلف نوشت‌افزار عرضه شده که از این میان، تعداد 1000 محصول برای نخستین‌بار عرضه شده است.

وی با اشاره به افزایش تعداد تولیدکنندگان شرکت‌کننده در  این دوره نمایشگاه در مقایسه با دوره‌های گذشته افزود: در این دوره حدود 100 تولیدکننده محصولات خود را عرضه کرده‌اند؛ در حالی که در سال گذشته 70 تولیدکننده به عرضه محصولات خود پرداخته بودند.

مدیرعامل مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی با اشاره به محصولات جدیدی که برای اولین‌بار در این دوره نمایشگاه عرضه شده است، اضافه کرد: علاوه بر تنوع طرح،‌ در حوزه محصولات نیز نوآوری‌هایی داشتیم. به عنوان نمونه، برخی از خط‌کش‌ها، لاک‌ غلط‌گیر، نمونه‌هایی از کیف‌های مدارس و … برای اولین‌بار عرضه شده است.

به گفته حسینی؛ در روزهای اخیر استقبال خوبی از ششمین دوره نمایشگاه ایران‌نوشت صورت گرفته است؛ به طوری که در روزهای پنجشنبه و جمعه با کمبود فضا مواجه بودیم. این میزان استقبال حکایت از فرهنگ‌سازی صورت گرفته در میان خانواده‌ها برای استفاده از نوشت‌افزار بومی دارد. در روزهای اخیر طرح‌های مختلفی مورد استقبال دانش‌آموزان و والدین قرار گرفته که از این میان نوشت‌افزار با طرح «فیل‌شاه» و «حسنا» بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌اند.

ششمین دوره نمایشگاه ایران‌نوشت با هدف ارائه محصولات نوشت‌افزار ایرانی اسلامی با طرح‌های بومی و به صرفه از روز بیست و دوم مرداماه به مدت 10 روز در حال برگزاری است. علاقه‌مندان برای تهیه این محصولات می‌توانند به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد