فراخوان جذب تیم‌های بازی‌ساز در مرکز رشد بازی‌سازی

به گزارش فناوری فرهنگی، به نقل از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای؛ فراخوان «جذب تیم‌های بازی‌ساز» با هدف توسعه مرکز رشد بازی‌سازی و توانمندسازی بازی‌سازان و نیز پیوند تیم‌های بااستعداد و ماهر به صنعت بازی، منتشر شده و تیم‌های علاقه‌مند به حضور در مرکز رشد بازی‌سازی می‌توانند با مراجعه به سایت انستیتو ملی بازی‌سازی نسبت به تکمیل کاربرگ «درخواست استقرار در مرکز رشد» اقدام کنند.

مهم‌ترین خدمات حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، از تیم‌های بازی‌ساز به شرح ذیل است.

اختصاص فضای کار رایگان به تیم‌های بازی‌سازی

ارتباط با سرمایه‌گذاران تخصصی حوزه بازی‌سازی و معرفی بازی‌های تولید شده به این شبکه

خدمات تسهیل‌کننده نظام وظیفه تخصصی در قالب انجام پروژه‌های جایگزین خدمت سربازی

امکان تأسیس مؤسسات فرهنگی از سوی واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد، در صورت احراز شرایط مورد نیاز

خدمات منتورینگ تخصصی رایگان به صورت هفتگی در راستای تولید بهینه بازی

حمایت‌های زیرساختی نظیر اینترنت، رایانه، نرم‌افزارهای مورد نیاز و…

حمایت برای پیشرفت تیم‌ها نظیر تسهیلات ورود به کلاس‌های انستیتو ملی بازی‌سازی یا سایر دوره‌های معتبر و مورد تأیید مرکز رشد

تسهیلات معرفی واحدهای فناور به خدمات ساختار «همگرا»

حمایت‌های دریافت غرفه در نمایشگاه‌های برگزار شده توسط بنیاد یا سایر رویدادهای مرتبط با صنعت

امکان دریافت پروژه‌های اقتصادی از صنعت، جهت واگذاری به تیم‌های فناور مستقر در مرکز رشد

راهنمایی در خصوص تأسیس شرکت به واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد و ورود این شرکت‌ها به اکوسیستم‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های خلاق

مهلت ارسال کاربرگ، تا روز جمعه مورخ ۹ اسفند است و حداکثر تا تاریخ ۱۲ اسفند، به درخواست تمامی تیم‌هایی که کاربرگ را ارسال کرده‌اند، پاسخ داده خواهد شد.

با توجه به ظرفیت محدود مرکز رشد بازی‌سازی، اولویت استقرار با تیم‌هایی است که نسبت به سایرین درخواست خود را زودتر ارسال کرده و از سوی کارگروه ارزیابی مرکز رشد، مورد تأیید قرار گرفته باشند. در صورتی که به هر نحوی ظرفیت مرکز رشد، افزایش پیدا کند، تیم‌هایی که در این مرحله درخواست خود را ارسال کرده و به علت تکمیل ظرفیت پذیرفته نشده باشند، در فرصت‌های آتی دارای اولویت استقرار خواهند بود.

همچنین افراد متخصص و توانمند نیز می‌توانند در قالب فردی درخواست خود را برای حضور در مرکز رشد ارسال کنند. در این صورت فردی که درخواست استقرار در مرکز رشد را داشته باشد، با تکمیل اطلاعات فردی و ارسال رزومه به پست الکترونیک قید شده در پوستر فراخوان یا وبسایت، پس از مذاکره با تیم‌های مرکز رشد، عضو یکی از این تیم‌ها خواهند شد.

محل استقرار تیم‌های پذیرفته شده مرکز رشد بازی‌سازی، در ساختمان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، طبقه اول، انستیتو ملی بازی‌سازی خواهد بود.

منبع:مهر

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد