رمان مصور «جمشید؛ طلوع ۲» رونمایی می‌شود…

به گزارش فناوری فرهنگی، مراسم رونمایی از «جمشید؛ طلوع ۲» نوشته‌ی اشکان رهگذر با ویرایشی از محمد چرمشیر در روز یکشنبه پانزدهم اسفندماه همزمان با نخستین روز از برگزاری جشنواره‌ی دو سالانه‌ی پویانمایی تهران با حضور نویسنده و ویرایشگر این رمان مصور ساعت ۱۸ در غرفه‌ی استودیو هورخش برگزار می‌شود.

رمان مصور دوجلدی «جمشید؛ طلوع» که جلد نخست آن پیش از این در دی‌ماه امسال رونمایی شده بود، برداشتی آزاد از شاهنامه است که آغاز دوران پادشاهی جمشید را روایت می‌کند. دو جلد بعدی این رمان مصور با عنوان «جمشید؛ غروب» هم با روایت دوران انحطاط پادشاهی جمشید تا پیش از اکران انیمیشن «آخرین داستان» منتشر خواهد شد. فائزه سپهرصادقیان، سرپرست تصویرگران و شیوا گل‌محمدی و داوود دیبا از تصویرگران این رمان مصور هستند.

پایان قصه‌ی رمان‌های مصور دوران پادشاهی جمشید به آغاز قصه‌ی انیمیشن «آخرین داستان» که اواخر حکومت جمشید تا ابتدای حکومت آفریدون را روایت می‌کند، پیوند می‌خورد. چهار جلد بعدی این مجموعه‌ی هشت جلدی در رابطه با یکی از شخصیت‌های مرموز این انیمیشن است و همزمان با اکران انیمیشن آن منتشر خواهند شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این رونمایی می‌توانند یکشنبه ۱۵ اسفندماه ساعت ۱۸ در غرفه‌ی استودیو هورخش واقع در محل برگزاری جشنواره‌ی دوسالانه‌ی پویانمایی تهران به آدرس خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری مراجعه کنند.

حضور برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

منبع: خانه پی نمای ایران 


کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد