عرضه خاطرات شهید ابراهیم هادی در قالب کمیک استریپ/ نوجوانان، مخاطبان جدید «سلام بر ابراهیم»

به گزارش فناوری فرهنگی،  محسن عمادی، رئیس موسسه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، از انتشار زندگی‌نامه و خاطرات شهید ابراهیم هادی در قالب‌های جدید خبر داد و گفت: قرار است خاطرات شهید هادی در قالب کتاب‌های کمیک برای گروه سنی نوجوانان تولید و عرضه شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر این کار در مرحله تصویرگری قرار دارد و خاطرات و زندگی‌نامه شهید هادی نیز برای مخاطب نوجوان بازنویسی شده است.

به گفته رئیس موسسه فرهنگی شهید ابراهیم هادی؛ قرار است کتاب کمیک خاطرات این شهید برای گروه سنی بزرگسال نیز تولید و در آینده عرضه شود.

کتاب «سلام بر ابراهیم» در سال‌های گذشته همواره در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های دفاع مقدس قرار دارد. این اثر، حاصل تلاش یک گروه خودجوش فرهنگی است که با دغدغه ترویج فرهنگ ایثار و دفاع مقدس در حوزه انتشار کتاب‌های مرتبط با این حوزه فعالیت می‌کند. «سلام بر ابراهیم» داستان زندگی شهید ابراهیم هادی از زبان دوستان، خانواده و همراهان اوست که تاکنون در دو جلد به چاپ رسیده است. این اثر از چند وجه حائز اهمیت است و مخاطب را به خود جلب می‌کند، نخست روایتی جذاب و در عین حال ساده از خاطرات و دیگری، شخصیت خود شهید.

منبع: تسنیم

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد