اعزام نمایندگان ایران برای شرکت در مسابقات جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای فرانسه

به گزارش فناوری فرهنگی، نمایندگان ایران در این مسابقات قهرمانان سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران هستند که در شهریور ماه سال جاری برگزار شد.
«ابوالفضل حسن‌نژاد» در رشته‌ی کلش رویال و «نوید برهانی» در رشته فیفا دو نماینده‌ی ایران در این مسابقات هستند. نوید برهانی سابقه‌ی قهرمانی این مسابقات را نیز در کارنامه خود داشته و شانس بالایی برای کسب مقام دارد.
مسابقات جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای یکی از مسابقات بسیار شناخته‌شده و مطرح در سطح دنیاست که از سال ۲۰۰۳ فعالیت خود را شروع کرده است. در رده‌بندی این مسابقات، کشور فرانسه با کسب ۲۳ مدال طلا در رتبه نخست ایستاده و ایران نیز با کسب یک مدال طلا در رده بیستم جهان و بالاتر از کشورهایی چون انگلیس و ایتالیا جای گرفته است.
مسابقات امسال از تاریخ ۱۰ آبان به مدت ۵ روز در چهار رشته‌ی فیفا، کلش رویال، کانتر استرایک و کوایک برگزار خواهد شد. نفرات برتر در دو رشته‌ی فیفا و کلش رویال و برای هر رشته ۱۵۰۰۰ یورو جایزه می‌گیرند.
لازم به ذکر است ایرانسل به‌عنوان بزرگ‌ترین اپراتور دیتای کشور و حامی سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای، از این دو نماینده کشورمان برای اعزام به کشور فرانسه حمایت کرده است.
سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران با حضور نزدیک به ۷۰۰۰ گیمر در شهریور ماه و در پنج رشته‌ی مختلف برگزار شد.

منبع:گیمفا

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد