رونمایی از طرح حمایتی استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان

به گزارش فناوری فرهنگی، بنابر اعلام گروه مهندسی نرم‌افزار فراپیام، که یکی از بهترین راهکارها حرکت به سمت اقتصاد دانش‌بنیان و به حرکت درآوردن چرخ‌های اقتصادی می‌باشد. با توجه به اینکه غالباً شرکت‌های دانش‌بنیان بر پایه دانش نخبگان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی شکل گرفته است، لزوم حمایت چند جانبه از این نسل جوان که آینده‌ساز این مرز و بوم هستند بر عهده تمام ارکان جامعه می‌باشد، لذا می‌بایست بسترهای حمایتی از این شرکت‌ها افزایش یابد.

بر این اساس گروه مهندسی نرم افزار فراپیام در جهت پیشبرد اهداف متعالی سازمان و بهبود بخشیدن به فضای این کسب‌وکارها و همچنین کمک به جوانان برای تحقق ایده‌های خود قصد دارد تا با حمایت از رویدادهای کارآفرینی در دانشگاه‌ها و سایر مراکز علمی و فرهنگی به پیشرفت و رشد ایده‌های خلاق برای ایجاد کسب‌وکارهای جدید کمک کند.

در همین راستا اقدام به ارائه طرح‌های ویژه‌ای به جهت حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها کرده است.

بر اساس این طرح شرکت‌های استارت‌آپ و مؤسسات دانش‌بنیان از مزیت دریافت تخفیفات قابل توجه و همچنین وام‌های بلندمدت بهره‌مند خواهند شد این گروه بر آن است تا بتواند بدین وسیله در راستای ارتقا بخش‌های مختلف اقتصادی و صنعتی کشور ایفای نقش کند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب‌سایت شرکت نرم افزاری فراپیام مراجعه یا با شماره ۸۶۷۴۸ تماس حاصل بگیرند.

 

منبع: ایسنا

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد