سانس فوق‌العاده شش فیلم در شب سوم جشنواره

سومین روز اکران فیلم‌های حاضر در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در سینماهای مردمی، با سانس‌ فوق‌العاده برای شش فیلم روبرو شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اعلام کرد: در سومین روز اکران مردمی(سیزدهم بهمن ماه) فیلم‌های «گشت2»(سعید سهیلی) در سینما استقلال،«خفه‌گی»(فریدون جیرانی) و «زیر سقف دودی»(پوران درخشنده) و «سدمعبر» در پردیس آزادی و «نگار» و «ماجرای نیمروز»(محمد حسین مهدویان) در پردیس چارسو به سانس فوق‌االعاده رسیدند.

همجنین در روز دوازدهم بهمن که دومین روز اکران مردمی فیلمها بود،فیلم«بدون تاریخ،بدون امضا»(وحید جلیلوند) در پردیس زندگی به سانس فوق‌العاده رسیده بود.

بنا بر این گزارش، «ماجرای نیمروز» امشب ١٣ بهمن ماه به دلیل استقبال بسیار مخاطبان به دومین سانس فوق‌العاده در ساعت ١۵ دقیقه بامداد در پردیس چارسو رسید.

بر اساس قاعده امسال جشنواره فیلم فجر، برای فیلم‌های پرمخاطب هر سینما در شب‌های جشنواره، سانس ویژه صبح پیش‌بینی شده است که البته بر اساس درخواست سینماداران برای اضافه شدن سانس فوق العاده صبحگاهی تصمیم گیری خواهد شد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد