تا ابتدای سال 2018، سونی حداقل پنج بازی برای اسمارت فون ها منتشر خواهد کرد

به گزارش فناوری فرهنگی، شاید سونی از سال ها پیش رو به ساخت بازی های گوناگون برای اسمارت فون ها آورده باشد اما محبوبیت امروزی اپلیکیشن های موبایل و موفقیت های عجیب نینتندو با پوکمون گو موجب شد تا ژاپنی ها تصمیم بگیرند برنامه های خود پیرامون توسعه عناوین تلفن های هوشمند را جلو بیاندازد. با این وجود، انگار تا تجربه عناوین موبایل سونی زمان زیادی باقی مانده است.

بر اساس گزارشات منتشر شده، سونی تصمیم گرفته تا پایان مارس 2018 (فروردین 97) حداقل پنج عنوان را برای اسمارت فون ها به انتشار برساند. همان طور که پیشتر گفته بودیم، ژاپنی ها تمرکز خود را روی بازار آسیا و ژاپن گذاشته اند. این گزارش هم به این مسئله اشاره کرده اما چون سازندگان معمولا از این شیوه استفاده نموده و بعد ها اپلیکیشن خود را به انتشار جهانی می رسانند، می توانیم امیدوار باشیم که سونی همین سیاست را پیش بگیرد.

http://digiato.com/wp-content/uploads/2016/09/playstation_all_stars_battle_royale_wallpaper_by_kirby_kid-d53qe0a-w600.jpg

سونی چند ماه پیش از تاسیس ForwardWorks Corporation پرده برداشت، شرکتی که بازی های موبایل این کمپانی زیر نظر آن ها به انتشار خواهد رسید.

به عنوان نمونه پوکمون گو با فاصله زمانی های گوناگون برای منطقه های مختلف منتشر شد. با وجود تمام این اطلاعات، بخش هیجان انگیز گزارش به احیای دوباره فرنچایزهای قدیمی باز می گردد. این گونه که مدارک نشان می دهند ژاپنی های می خواهند بعضی از فرنچایزهای خود را که روی سخت افزارهای کنونی پلی استیشن عرضه نمی شوند را با اسمارت فون ها بازگردانند.

البته هنوز مشخص نیست این بازی ها کدام هستند. ساده تر بگوییم، ناشر آنچارتد همچنان نگفته چه بازی هایی برای تلفن های هوشمند در دست ساخت داشته و باید منتظر بمانیم. ولی همین خبر هم طبیعتا برای علاقه مندان خوشحال کننده است. فکر این که یک بار دیگر شاهد عناوینی همانند Wipeout یا MediEvil باشیم خیلی ها را به وجد می آورد. جالب اینجاست گفته شده که سونی تا پایان امسال [شاید نمایشگاه PlayStation Experience] از بازی هایش رونمایی خواهد کرد.

منبع:دیجیاتو

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد