فراخوان گروه‌های جهادی برای پیوستن به سومین پویش ملی «مشق احسان»

به گزارش فناوری فرهنگی، سومین پویش ملی «مشق احسان» که به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و با هدف تأمین نوشت‌افزار دانش آموزان مناطق محروم و کم‌برخوردار در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید کارش را آغاز کرده است، جهت هم‌افزایی هر چه بیشتر فعالیت گروه‌های جهادی و خیریه در کمک‌رسانی به این دانش‌آموزان اعلام کرد این تشکل‌ها در سراسر کشور با پیوستن به این پویش می‌توانند معادل دو برابر هزینه پرداختی خود بسته‌های نوشت‌افزار تهیه شده توسط این پویش را دریافت و به دانش آموزان اهدا کنند.

پویش «مشق احسان» آماده همکاری با کلیه گروه‌های جهادی، هیئات، مؤسسات فرهنگی مردمی و تشکل‌های خیریه سراسر کشور است. گروه‌های جهادی و خیریه‌ها جهت کسب اطلاعات بیشتر و پیوستن به این پویش ملی می‌توانند به سایت بنیاد احسان مراجعه کنند.

امسال سومین سالی است که پویش ملی «مشق احسان» به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و با هدف تأمین و توزیع بسته‌های نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار آغاز به کار کرده است. هدف از راه‌اندازی این پویش یاری رساندن به بیش از یک میلیون دانش‌آموز کم‌توان و محروم است که در نقاط مختلف ایران زندگی می‌کنند.

منبع:مهر

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد