محصولات جانبی «فیلشاه» به بازار رسید/ عرضه در «ایران‌نوشت»

به گزارش فناوری فرهنگی، پس از استقبال خوب کودکان و خانواده ها از فیلم سینمایی «فیلشاه» تازه ترین اثر گروه «هنرپویا»، هم اکنون محصولات جانبی این انیمیشن روانه بازار شد.

این محصولات شامل نوشت‌افزار، لوازم التحریر، پوشاک، بازی فکری و … است که با نزدیک شدن به فصل مدارس، روز گذشته سه‌شنبه ۲۳ مرداد با حضور وزیر آموزش و پرورش، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس و دیگر مسئولین در نمایشگاه «ایران نوشت» رونمایی شد و در دسترس عموم قرار گرفت.

خانواده‌ها و کودکان می‌توانند برای تهیه این محصولات از ۲۲ مرداد الی ۲ شهریور از ساعت ۱۱ صبح تا ۲۳ شب به محل این نمایشگاه در «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» در خیابان حجاب تهران مراجعه نمایند.

گروه «هنرپویا» پیش از این و همزمان با اکران انیمیشن سینمایی «فیلشاه»، کتاب نقاشی «فیلشاه» را توسط انتشارات سوره مهر منتشر کرد و موفق شد عنوان پرفروش‌ترین کتاب کودک و نوجوان سوره مهر در سی و یکیمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را نیز به کارنامه افتخارات «فیلشاه» بیافزاید.

«فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری، محصول گروه «هنرپویا» است که از نوروز ۹۷ با شعار «فرزندانتان را آسوده خاطر به سینما بیاورید» روی پرده سینماها رفت و توانست با فروش بیش از ۸ میلیارد تومانی، به پرفروش ترین انیمیشن تاریخ سینمای ایران تبدیل شود. عنوانی که پیش از آن در اختیار «شاهزاده روم»، محصول قبلی گروه «هنرپویا» قرار داشت.

منبع: مهر

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد