مسابقه اپلیکیشن نویسی برای کودک و نوجوان برگزار می‌شود

به گزارش فناوری فرهنگی، به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، «تیم کاپ» یک مسابقه برنامه نویسی اندروید است که با هدف تولید اپلیکیشن در حوزه کودک و نوجوان برگزار می شود.

شرکت کنندگان پس از ثبت نام و معرفی طرح و ایده خود و در صورت دریافت تاییدیه هیئت داوران در یک بازه زمانی ۳۰ روزه باید به آماده سازی و ارسال طرح اولیه خود بپردازند. نفرات و تیم های برتری که محصول اولیه آنها مورد تایید هیئت داوران قرار گیرد موفق به دریافت جایزه فاز اول شده و سپس وارد مرحله توسعه و تجاری سازی محصول اولیه خود خواهند شد و از جوایز ویژه و بسته های حمایتی این فاز ، بهره‌مند می شوند.

مهمترین فاکتورهای ارزیابی در مسابقات برنامه نویسی «تیم کاپ»، جذابیت طرح، کاربردی بودن آن، قابلیت توسعه، تجاری سازی و داشتن روشهای درآمد زایی، اندازه بازار و معقول بودن زمان اجرای آن از نظر فنی، خواهد بود.

این رویداد در ۷ دوره در سطح کشور برگزار خواهد شد که زمان‌بندی آن پس از هماهنگی با مراکز دانشگاهی با توجه به میزان آمادگی آنها در سایت رویداد اطلاع رسانی می شود.

برنامه نویسان در هر سطحی می توانند در این رویداد شرکت کنند. پایان مهلت ثبت نام در دوره دوم نیز ۱۵ مردادماه جاری خواهد بود.

منبع: مهر

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد