نسخه رایگان انیمیشن اسکاری «کوبی برایانت» منتشر شد

به گزارش فناوری فرهنگی، به نقل از ورایتی، پس از مرگ کوبی برایانت در روز یکشنبه، استودیوی او، فیلم کوتاه برنده جایزه اسکار وی یعنی «بسکتبال عزیز» را به صورت رایگان منتشر کرده است.

گرنیتی استودیو که کمپانی تهیه مولتی‌مدیا برایانت بود، این فیلم کوتاه را از طریق وبسایت انیمیشن «بسکتبال عزیز» و همچنین پلتفرم ویمئو برای تماشا در دسترس قرار داده است.

این فیلم برنده جایزه اسکار که توسط برایانت روایت شده بر پایه شعری ساخته شده که او در نوامبر سال ۲۰۱۵ نوشت تا بازنشستگی خود را از بسکتبال اعلام کند. این فیلم کوتاه پنج دقیقه و ۲۲ ثانیه‌ای «داستان الهام‌برانگیز یک پسر کوچک را تعریف می‌کند که دارد رویای بسکتبالی‌اش را زندگی می‌کند.»

مسئولیت کارگردانی و ساخت انیمیشن‌های این فیلم بر عهده گلن کین بود و جان ویلیامز آهنگساز برنده جایزه اسکار هم موسیقی متن آن را نوشت.

کین وقتی جایزه اسکار را برای این فیلم در کنار برایانت در سال ۲۰۱۸ دریافت کرد، گفت: «این پیغامی برای همه ماست. از طریق شوق و استمرار است که غیرممکن ممکن می‌شود.»

بعد از اینکه «بسکتبال عزیز» برنده جایزه اسکار بهترین فیلم انیمیشن کوتاه شد، به سختی می‌شد آن را پیدا کرد. تنها یک تیزر تریلر کوتاه از آن در وبسایت گرنیتی استودیوز قرار گرفت.

گرنیتی استودیوز تنها یکی از چند پروژه‌ای بود که برایانت داشت پس از بازنشستگی خود از بسکتبال روی آن کار می‌کرد. هدف این استودیو این است که داستان‌هایی با تم موضوعی ورزشی را به تصویر بکشد که از طریق آموزش و الهام‌بخش بودن می‌توانند بینندگان را سرگرم هم بکنند.

گرنیتی همچنین یک رمان مخصوص بزرگسالان نوجوان با عنوان «میراث و ملکه» را سپتامبر گذشته منتشر کرد که به قلم آنی متیو بر پایه داستانی نوشته برایانت خلق شده بود. این استودیو همچنین پادکستی با عنوان «The Punies» تهیه کرد که از آگوست گذشته کارش را آغاز کرد. فصل دوم این پادکست هم به زودی منتشر می‌شود.

منبع: مهر

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد