بازی‌ رایانه‌ای «هیتمن» سریال می‌شود

به گزارش فناوری فرهنگی، به نقل از ددلاین، کمپانی فاکس۲۱ و سرویس استریمینگ هولو که سازنده سریال تحسین‌شده و رکوردشکن «داستان ندیمه» است، با یکدیگر شریک شده‌اند تا سریالی تلویزیونی بر پایه مجموعه بازی‌های پرفروش و محبوب در سطح بین‌المللی «هیتمن» محصول کمپانی آی‌او اینتراکتیو بسازند.

فیلمنامه پایلوت این سریال توسط درک کولستاد نوشته خواهد شد که فیلمنامه‌نویس و خالق مجموعه فیلم‌های اکشن «جان ویک» ‌ با نقش‌آفرینی کیانو ریوز است. سومین فیلم از مجموعه «جان ویک» هم به قلم این نویسنده در سال ۲۰۱۹ روی پرده بزرگ اکران خواهد شد.

در سریال «هیتمن»، کولستاد در همراهی با ایدرین عسکریه و چاک گوردون مسئولیت تهیه‌کنندگی اجرایی را بر عهده خواهند داشت. مسئولان کمپانی‌های فاکس۲۱ و هولو مسئولیت نظارت و بازبینی فعال بر این پروژه را بر عهده دارند و امید آن‌ها این است که «هیتمن» بتواند یکی از سریال‌های اصلی و شناخته‌شده این سرویس استریمینگ شود که دارد با تولید کردن محصولات اوریجینال بیشتر نام خود را در کنار رقبای غول‌آسایش یعنی نت‌فلیکس و آمازون مطرح می‌کند.

از زمانی که نخستین بازی «هیتمن» در اواخر دهه نود میلادی منتشر شد، این مجموعه بازی‌ها تا به حال توانسته‌اند ۲۵ میلیون نسخه در سراسر جهان بفروشند و میلیون‌ها بار هم به صورت غیرقانونی دانلود شده‌اند.

داستان این بازی حول محور شخصیتی به نام «مامور ۴۷» می‌گردد که یک قاتل کپی‌برداری‌شده از یک انسان با قابلیت‌های خاص و با عملکردی بی‌نقص و دقیق است و به همین دلیل مشتری‌های اختصاصی زیادی در یک سازمان آدمکشی مخفی بین‌المللی دارد. تا به حال دو فیلم سینمایی یعنی فیلم «هیتمن» سال ۲۰۰۷ و فیلم سال ۲۰۱۵ «هیتمن: مامور ۴۷» توسط کمپانی فاکس از این بازی‌ها ساخته و اکران شده است.

آن طور که افراد آگاه از پروژه ساخت سریال تلویزیونی این بازی می‌گویند، ‌ هدف سازندگان این است که به خط داستانی و روند بازی‌ها تا جایی که ممکن است وفادار بمانند. جدیدترین بازی در این مجموعه با عنوان ساده «هیتمن» به صورت اپیزودی منتشر شده و هفت میلیون نسخه فروخته است. کمپانی آی‌او اینتراکتیو تایید کرده که قسمت بعدی در دست ساخت است. از آن جایی که این کمپانی بازی سال ۲۰۱۶ را فصل اول از یک سه‌گانه خوانده بود، این احتمال وجود دارد که حداقل دو بازی دیگر از آن ساخته شود.

منبع: مهر

کانال-1-300x74

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد